MODERNA VIESNĪCA BALTEZERA KRASTĀ

Meklē skaistu vietu , kur atpūsties un relaksēties? Laba iespēja ir Baltvilla – viesnīca netālu no Rīgas.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca piedāvā plašas autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrsun veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā var arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas , kā arī nodarboties ar nūjošanu un citām fiziskām aktivitātēm.

SPA CENTRĀ ĪPAŠI RITUĀLI KATRAI GAUMEI

Baltvilla piedāvājumā ietilpst SPA centrs, kas nodrošina augstvērtīgas procedūras – piemēram, SPA sejai un ķermenim, masāžas un izsmalcinātus SPA rituālus sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs ir padomājis par to, lai katrs atpūsties gribētājs spētu atrast sev atbilstošāko variantu. SPA centrs ir lieliska iespēja relaksāties un iegūt spēkus jaunu virsotņu iekarošanai!

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Šis rehabilitācijas centrs dos iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni, lai pilnvērtīgi turpinātu savu dzīves ritmu.


Šeit piedāvājumā ir arī elektroforēze. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar populārākajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers rūpējas par ikvienu klientu, nodrošinot pieredzējušu speciālistu atbalstu.

Uzzini vairāk- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/terapija/fizikala-medicina/

BALTVILLA TERITORIJĀ ARĪ SPORTA CENTRS

Savukārt, sporta centrs sniedz iespēju uzlabot savu fizisko formu, izmantojot dažādus Somijā ražotus trenažierus. Sporta centrs nodrošina arī dažādu veidu hanteles un stieņus. Tāpat sporta centrs piedāvā arī dažādas grupu nodarbības – piemēram, pilates, cīņas aerobiku, jogu un citas.

RESORĀNS, KUR IETURĒT GARDU MALTĪTI

Baltvilla sortimentā arī restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Restorāns Baltvilla dod iespēju izbaudīt nesteidzīgu un izsmalcinātu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē. Restorāns Baltvilla atrodas vien 15 minūšu braucienā no galvaspilsētas, taču sniedz iespēju izbaudīt mierpilnu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir laba izvēle, ja esi gardēdis vai vēlies pārsteigt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat restorāns piedāvā organizēt dažādus saviesīgus pasākumus, piemēram, svinības vai konferences.

Atpūsties viesnīcā Baltvilla allaž ir teicama ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns un citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *