Aizvien populārāka nodarbība kļūst aerobika. Noskaidro, kāpēc!

Nav noslēmums, ka daudzi šobrīd pievēršas aktīvam un veselīgam dzīvesveidam, jo tas liek justies labāk. Ir tikai prieks redzēt cilvēkus, kuri agri no rīta dodas nelielā skrējienā vai vakarā pēc darba brauc uz sporta zāli. Tāpēc daudzi dod priekšroku sporta klubam Veselības fabrika, kas atrodas Teikā. Vienas no pieprasītākajām nodarbībām ir TRX, wake up factory un aerobika. Uzzini, kā sportošana var uzlabot arī Tavu pašsajūtu!

Aerobika tiem, uriem patīk izkustēties mūzikas pavadībā

Lai gan aerobika ir populārāka tieši daiļā dzimuma vidū, tas nenozīmē, ka to nevarētu apmeklēt vīrieši. Aerobika notiek plašā zālē, to vada allaž smaidīga trenere. Katras nodarbības laikā tiek apgūti dažādi soļi, kas kopā veido tādu kā nelielu dejas priekšnesumu. Aerobika patiks tiem, kuri mīl skaļu mūziku un mūsdienīgas dejas.

Dažāda veida trenažieri un vingrošanas aprīkojums

Trenažieru zāle ir labiekārtota ar kvalitatīvajām “Life Fitness” treniņrīku sekcijām:

 • biomehāniskie “Signature” spēka trenažieri;
 • brīvā svara “Hammer Strength” spēka trenažieri.

Arī telpu dizains ir iekārtots tā, ka ir patīkami tajās uzturēties. Turklāt motivējošie uzraksti uz sienām ir nevien acij tīkami elementi, bet arī patīkams uzmundrinājums.

Nedaudz vairāk par nodarbībām un to labajām īpašībām

Aerobika ir teicams rīks un to lielākais ieguvums ir sirds un asinsvadu sistēmas treniņš. Tāpat var trenēties, ja tiek izmantots funkcionālais treniņš. Tādējādi aerobās slodzes aizsargā sirdi no dažādām slimībām kā arī:

 • trenē lokanību,
 • mazina lieko svaru;
 • uzlabo pašsajūtu;
 • liek justies labāk.

Trenažieru zāle sekmēs muskuļu masas un formas nostiprināšanu atbilstoši izveidotajam plānam. Savukārt joga trenerē arī koncentrēšanos un balansu.

Veselības Fabrika – risinājums topošajām māmiņām un vecāka gada gājuma perosnām

Sportot var pilnīgi ikviens. Ir nepieciešama tikai motivācija un sevis disciplinēšana. Veselības Fabrika ir parūpējusies arī par tādām nodarbībām, kuras var apmeklēt grūtnieces, seniori un cilvēku pēc traumām vai operācijām. Tam lieliski ir piemērota veselības vingrošana, kur trenere cītīgi vēro, vai visi vingrojumi tiek izpildīti pareizi, tādējādi pasargājot ķermeni no liekām traumām.

Uzturi sevi formā!

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Pavisam drīz Tu jutīsi, ka ķermenis ir kļuvis vingrāks, galva sāp retāk un kopumā Tu esi daudz priecīgāks. Turklāt lielai daļai cilvēku sportošana drīz vien kļūst par iecienītu hobiju un neatņemamu ikdienas daļu.

Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no vecuma, ko nodrošina sporta kluba abonements:

  • pilates sniedz enerģiju un mieru, kā arī teicamu ķermeņa stāvokli;
  • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;
  • aerobika palīdzēs iemācīties arī deju soļus;

TRX laikā tiks izmantots savs svars

wake up factory palīdzēs no rīta pamosties un uzlādēt “baterijas” visai dienai

Gadījumā, ja agrāk neesi sportojis, lieliski noderēs vingrojumu sistēmas, piemēram, pilates, joga un kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā tiek īstenots funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā tiek īstenota aerobika un daudz citu nodarbību.

Veselības Fabrika ir sporta zāle, kur labi jutīsies arī iesācēji, kas lēnām vēl tikai apgūst trenažierus un vingrojumus.

Sporta kluba abonements ietver lieliskus risinājumus, piemēram:

 • iespēju apmeklēt sporta nodarbības neregulāri,
 • laika abonements 1, 3, 6 vai 12 mēnešiem.

Trenažieru zāle un pilates, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tā ir tikai daļa no iespējām, ko garantē sporta klubs. Iepazīsties ar bonusiem, ko piedāvā fitnesa klubs! Sāc sportot un sagatavojies interesantai vasarai!

Beidz čīkstēt un sāc rīkoties. Jo vēl uzsāksi doties uz sporta zāli, jo vēlāk būs redzmi panākumi. Rūpējies par sevi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *