APAĻIE GALDI PALĪDZĒS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS

apaļie galdi akuratsApaļie galdi minama kā kvalitatīva alternatīva parastajam galda veidam — to forma pasākuma vidi ļauj iekārtot dažādos veidos.

Savukārt, lai apaļie galdi ir parocīgāki, to kājas var regulēt. Pie katra no apaļajiem galdiem var apsēsties līdz četrām personām. To tonis ir pelēks, tāpēc tie iederēsies būtībā ikviena pasākuma interjerā. Ja gribi savos svētkos izmantot šos galdus, sazinies ar uzņēmumu «Akurāts»!

Apaļos galdus meklē šeit- http://akurats.lv/2013/04/apalie-galdi/

BANKETU KRĒSLI — SVARĪGA BANKETU SASTĀVDAĻA

Ja esi nolēmis rīkot banketu, konferenci vai jebkuru cita veida pasākumu ar daudziem apmeklētājiem, Tev noderēs banketu krēsli. Tie ir izturīgi un komfortabli, kā arī pievilcīgi. Ērtu sēdēsanu nodrošina mīkstais polsterējums. Banketu krēsli ir 45 cm plati, kā arī tie ir izmantojami āra apstākļos teltī. «Akurāts» iznomā vairākus simtus banketu krēslus visdažādākā rakstura svētkiem.

DAUDZFUNKCIONĀLA UN VIZUĀLI PIEVILCĪGA BĀRA LETE

Bāra lete lieliski noderēs pasākumos, kuros apmeklētājiem tiek pasniegti dažādi dzērieni. Tās virsma ir 40 cm plata, tāpēc uz tās ērti var novietot arī dažādus traukus. Letes priekšā vajadzības gadījumā iespējams piestiprināt baneri un plakātu, bet otrā pusē atrodas ērti izmantojama virsma darbam, kā arī plaukts inventāram. Bāra lete ir tikai viens pasākuma komponents, tādēļ kopā ar leti «Akurāts» piedāvā nomāt krēslus un citas mēbeles, kas ļaus veidot vienotu pasākuma atmosfēru.

NEPIESPIESTAI ATMOSFĒRAI NODERĒS BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā jau priekšā saka to nosaukums, paredzēti bāriem. Uzbursim ainu — Tu rīko pasākumu, bet lokācijā nav pietiekami liels skaits ar krēsliem. Šādā situācijā labākais risinājums ir krēslu īre. «Akurāts» bāra krēsli ir ērti un moderni, kā arī tos var salikt, tādēļ pasākuma norises vietu ir vienkārši transformēt. To īre palīdz ietaupīt, jo krēslus nevajadzēs pirkt, turklāt Tev ne par ko nebūs jālauza galva — visu vajadzīgo paveiks «Akurāts» strādnieki.

PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS — ALTERNATĪVA SVĒTKU VIDEI

«Akurāts» klāstā pieejams arī piepūšamais dīvāns ar dažādiem parametriem. Nomā pieejams vienam, diviem vai trim cilvēkiem domāts piepūšamais dīvāns vairākos toņos: baltā, pelēkā un koši oranžā. To izskats piesaistīs cilvēku uzmanību, savukārt pie dīvāniem pieskaņojami arī nelieli galdiņi baltā un oranžā krāsā. Uz tiem var novietot uzkodas un dzērienu glāzes. Šie dīvāni ir lieliska alternatīva parastajiem dīvāniem, jo to kopšana un pārvietošana ir vienkāršāka.

Kā redzams, «Akurāts» iznomā ne tikai teltis un to piederumus; iznomāti tiek apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Kad vēlies savā pasākumā redzēt augstas kvalitātes mēbeles, dodies uz www.akurats.lv un vienojies par vajadzīgo lietu īri jau tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *