Ātrais.lv kredītdevējs

images (5)Ātrais.lv ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu Latvijas Republikā. Šis uzņēmums izsniedz, ātros, īstermiņa aizdevumus bez ķīlas un galvotāja no 40 līdz 700 eiro apmērā uz termiņu līdz 12 mēnešiem. Ātrais.lv ir SIA “Nordic Finance” zīmols. SIA “Nordic Finance” izsniedz aizdevumos vairāk kā 1,5 miljonus eiro gadā. SIA “Nordic Finance”ir “Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas” biedrs. Uzņēmums darbojas kopš 2005. gada un šajā laikā, aizdevumos, izsniegti vairāk kā 15 miljoni eiro.

Uzņēmums ir saņēmis klientu novērtējumu piecu ballu sistēmā – 3.

Aizņēmumam tiek piemēroti procenti, kuru apmērs atkarīgs no termiņa un vēlamās summas pamēra. Ja izvēlaties aizdevumu no 70 līdz 700 eiro un aizdevuma termiņu trīs dienas, tad jūs atgriežat tikai aizdevuma summu un 4 eiro par vienreizējo autorizāciju. Ja termiņš lielāks par trim dienām, spēkā stājas procenti no aizdevuma summas un termiņa.

Ja vēlaties atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi, jūs to varat darīt, bet, iepriekš, jāraksta iesniegums uzņēmumam, tādējādi informējot viņus, ka veiksiet apmaksu priekšlaicīgi. Uzņēmums veiks aprēķinu un informēs jūs par precīzu summu kura segs pamatsummas atlikumu. Šāds aprēķins nepieciešams, jo ikmēneša maksājums sastāv no pamatsummas daļas un procentu daļas. Jo ātrāk veiksiet pilnu apmaksu, jo mazāk samaksāsiet procentu maksājumos.

Ja jūs vēlaties iepazīties ar savu aizdevuma līgumu, to ir iespējams apskatīt jūsu lietotāja profilā. Šo līgumu varēs lejupielādēt un apskatīt vēl piecus gadus.

Uzņēmums uzstāj uz atbildīgu aizdevumu ņemšanu. Aizdevumi no šī uzņēmuma nav paredzēti citu parādsaistību, tai skaitā, ātro kredītu dzēšanai. Aizdevumi nav paredzēti arī neapdomīgu pirkumu veikšanai. Aizdevumi ir paredzēti īstermiņa naudas aizdevums brīdī, kad tās pietrūks un ir zināms, ka spēsiet laicīgi un pilnīgi norēķināties par aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *