Auto apdrošināšana

octa poliseKatras automašīnas īpašniekam būtiska ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem finansiāliem zaudējumiem , ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv dažādi apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ieskatīties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas variantus, pieejamā informācija būs piemērota daudziem.

LTAB ir apvienojušies tie apdrošinātāji, kuriem ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vienkāršāk atrast, kura ir lētākā OCTA polise.

 VISA BŪTISKĀ INFORMĀCIJA

Lai saprastu, kura ir labākā OCTA, īpaši izveidotajā meklētājā jāievada automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Ņemot vērā šos datus, tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

Pie LTAB pieejama ne vien informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – mājaslapā ltab.lv Kasko un OCTA gribētāji var uzzināt citu noderīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise jāiegādājas, izbraucot ārpus Latvijas robežām un cita nozīmīga informācija.

LTAB piedāvā arī dažādus datus no datubāzēm, piemēram, pārbaudīt OCTA un Bonus-malus datus vai iegūt izziņu par personas apdrošināšanas vēsturi.

Turpat arī visa aktuālā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām iegādājama Octa polise, normatīvie akti, kā arī apraksts par Bonus-Malus sistēmu.

Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ LTAB mājaslapā pieejama atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja un sūdzību pieteikšana.

MOBILĀ APLIKĀCIJA AUTOVADĪTĀJU ĒRTĪBĀM

Būtiska ir arī LTAB izveidotā mobilā aplikācija, kas ļauj ātri un vienkārši noskaidrot, kur nopērkamas lētas Octas – tas nenoliedzami ir ētākais veids kā pārliecināties, kur pieejama izdevīgākā Octa polise. Turklāt šī aplikācija ļauj regulāri sekot līdzi vairākām automašīnām.

Lejupielādē aplikāciju bez maksas un pārliecinies par to sniegtajām iespējām – uzzini, kur var iegādāties lētas Octas un saņem aktuālo informācijuērti un vienkārši. Ar aplikāciju Octas vēl ērtāk pieejamas!

Apmeklējot ltab.lv Kasko un Octas vēl pieejamākas. Uzzinot informāciju, ko piedāvā ltab.lv Kasko un Octas varēsi sameklēt par izdevīgākajām izmaksām.

Ltab.lv – lētas Octas ikvienam. Ieskaties un izvēlies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *