Bērnu rati, gultiņas un rotaļlietas- tas viss nopērkams vienuviet!

Vasaras sezona ir laiks, kad gribas piedzīvot maksimāli daudz aktivitāšu svaigā gaisā un ārpus telpām. Pircēju iemīļotais veikals 1a.lv aicina izbaudīt vasaras priekus gan sportojot, ceļojot, gan atpūšoties ģimenes lokā. Un, lai atpūta būtu patiešām lieliska, 1a.lv parūpējies par preču daudzveidību visiem gadījumiem – piedāvājumā, piemēram, batuts, matrači, velosipēdi, kā arī dažādas citas preces jaukām aktivitātēm.

Interneta veikalā lielā klāstā arī spēles bērniem. Izvēlei gan attīstošās un interaktīvās spēles bērniem, gan lomu spēles, puzles un 3D rotaļlietas. Visas spēles bērniem ērti sameklēt pēc saistošajiem atslēgas vārdiem. Lai vienkāršāk izdarītu izvēli, interesējošās spēles bērniem vari savstarpēji salīdzināt.

1a.lv parūpējies arī par pašiem mazākajiem – piedāvājumā dažādu veidu bērnu rati. Izvēlei gan universālie, gan sporta bērnu rati. To, kuri ir piemērotākie bērnu rati, palīdzēs noskaidrot gan apraksti un norādītie parametri, gan arī veikala darbinieku sniegtās konsultācijas. Ieskaties un izvēlies labākos – 1a.lv bērnu rati iegādājami par labām cenām- http://www.1a.lv/preces_berniem/pastaigam_brauksanai_ar_auto/universalie_rati!

MATRAČI TELTĪM, VASARAS MĀJĀM UN AIZRAUJOŠĀM PELDĒM – 1A.LV

Vasarā sevišķi aktuāla ir nakšņošana teltīs, tādēļ jāpadomā, kādi matrači būs ērti transportējami un patīkami miegam. Ja telts ir ietilpīga, vērtīgāki būs piepūšamie matrači. Mazāk vietas savukārt aizņems porolona matrači, ko var sarullēt un turēr atsevišķi somā. Peldēm būs piemēroti piepūšamie poliestera matrači. Lai apmierināts būtu ikviens pircējs, matrači pieejami dažādos izmēros un krāsās. Daudzveidīgā izvēlē ne tikai matrači, bet  arī dažādu veidu paklājiņi un paliktņi.

Par vissezonas iecienītu transporta līdzekli gan pilsētas ielās, gan lauku ceļos ir kļuvuši velosipēdi. Izvēlies savām prasībām atbilstošāko – interneta veikalā velosipēdi sagrupēti pēc to tipiem un veidiem. Velosipēdi sagrupēti arī pēc vairākiem citiem parametriem – piemēram, kāda garuma un svara kategorijas braucējiem velosipēdi paredzēti. Izvēloties, kuri ir labākie velosipēdi, būtiska ir arī rāmja konstrukcijas, riepu un ātrumu skaita izvēle. Ja aktuāli labi velosipēdi, ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Batuts spēj aizraut kā lielos, tā mazos ikvienā vietā un pasākumā un atdzīvināt atmosfēru. Batuts ir universāla izklaide gan dārza vai bērna ballītē, gan ikdienā sporta aktivitātēm. Pareizi lietots, batuts labi kalpos vairākas sezonas un dāvās neviltotu prieku. Interneta veikalā 1a.lv nopērkams gan batuts bez aizsargtīkla, gan arī batuts ar aizsargtīklu. Lai batuts nesagādātu problēmas, papildus iespējams iegādāties piederumus, kā kāpnes, pārsegus, atsperes vai atsperu aizsargpaklājus.

1a.lv galvenā prioritāte ir klientu apmierinātība, tādēļ ir parūpējušies arī par datu aizsardzību, lai iepirkšanās būtu droša. Turklāt preču klāsts ir iespaidīgs – bērnu rati, spēles bērniem, batuts, velosipēdi, matrači un vēl neskaitāmas citas preces! Kad pirkuma grozs piepildīts, izvēlies ērtāko preču apmaksas un piegādes veidu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *