GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM NE VIEN AIZSARGĀ NO NETĪRUMIEM, BET ARĪ PALĪDZ IETAUPĪT

berendsen labakais paklaju servissBerendsen padara vieglāku savu klientu ikdienu, rūpējoties par viņiem būtiskām lietām. Uzņēmums iznomā dažādus produktus, no kuriem ļoti labi pazīstami ir kokvilnas paklāji, gumijas paklāji grīdām, arī putu ziepju dozators. Savukārt Berendsen mopu serviss Jums palīdzēs rūpēties par tīrību darbā vai mājās. Ja vēlaties nodrošināt labu grīdas sauso uzkopšanu, Jums palīdzēs Berendsen mops un tā noma.

MOPU SERVISS TEICAMAI GRĪDAS SAUSAJAI UZKOPŠANAI

Berendsen mopu serviss Jūsu mājokli vai uzņēmumu nodrošinās ar īpašiem darbarīkiem sausajai grīdas uzkopšanai. Mops un tā noma garantē efektīvu un kvalitatīvu grīdas uzkopšanu, jo darbarīks veidots no speciālas dzijas, kas efektīvi savāc dažāda veida putekļus un netīrumus. Mops un tā noma dod virkni ieguvumu – tas atvieglo grīdas uzkopšanu, taupa līdzekļus, kā arī jūtami samazina rūpes par mopa uzturēšanu labā darba kārtībā un kopšanu, jo par to gādā Berendsen mopu serviss. Mops un tā noma sargā grīdu no dilšanas, turklāt tas samazina telpu mitrās uzkopšanas izmaksas, kā arī par grīdas pulēšanu un vaskošanu. Mopu serviss nodrošina darbarīkus, kas ļoti labi atbilst dažādu virsmu grīdām – betona, flīžu vai koka grīdām, kā arī linolejam, parketam un laminētam parketam. Mopu serviss nodrošina mopus, kuru izmēri ir 46 cm, 56 cm un 110 cm.

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM SAUDZĒ GRĪDAS UN SAMAZINA IZMAKSAS

Tīrības nodrošināšanai gan darba vietā, gan mājās efektīvi palīgi ir maināmie paklāji. Vieni no pieprasītākajiem ir gumijas paklāji grīdām. Berendsen nodrošina dažāda izmēra un veida gumijas paklājus, tādēļ Jūs varat izvēlēties savai darba vietai vai mājām atbilstošāko risinājumu. Maināmie gumijas paklāji grīdām nodrošina lielāku telpu tīrību visu gadu, aizsargā grīdas, kā arī ietaupa līdzekļus. Gumijas paklāji grīdām pieejami gan iegādei, gan nomai.

KOKVILNAS PAKLĀJI – LIELISKS LĪDZEKLIS MITRUMA UZSŪKŠANAI!

Berendsen kokvilnas paklāji ir ļoti labi , jo savāc netīrumus un kavē to iznēsāšanu pa visu telpu. Turklāt kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņreiz vairāk mitruma, netīrumu, nekā tie sver. Kokvilnas paklāji ir plānoti novietošanai pie ieejas, kā arī citur, kur uzkrājas smiltis, dubļi un citi netīrumi. Pieejami šādu izmēru kokvilnas paklāji: 85 x 150 cm, 150 x 240 cm, 115 x 200 cm un 85 x 240 cm.

PUTU ZIEPJU DOZATORS IZCILAS TĪRĪBAS SARDZĒ

Putu ziepju dozators ļaus uzturēt patīkamu vidi, perfektu higiēnu un tīrību mājās vai birojā. Berendsen putu ziepju dozators ir viegli un ērti lietojams, ekonomisks un ar elegantu dizainu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *