Gumijas paklāji grīdām

gumijas paklājsBerendsen atvieglo savu klientu ikdienu, rūpējoties par tiem nozīmīgām lietām. Uzņēmums piedāvā dažādus produktus, no kuriem pazīstamākie ir putu ziepju dozators, gumijas paklāji grīdām, arī kokvilnas paklāji. Savukārt Berendsen mopu serviss palīdzēs ērti rūpēties par tīru darba vidi. Ja vēlaties kvalitatīvu grīdas sauso uzkopšanu, Jums palīdzēs mops un tā noma.

MOPU SERVISS IZCILAI GRĪDAS SAUSAJAI UZKOPŠANAI

Mops un tā noma ir laba iespēja ikdienā nodrošināt tīrību uzņēmumā, neinvestējot grīdas uzkopšanas darbarīku iegādē. Berendsen mopu serviss ir piemērots un izdevīgs, lai uzkoptu skolas, sporta zāles, restorānus, lielveikalus un citas lielas telpas. Mops un tā noma ir ērts un izdevīgs risinājums ne vien uzņēmumiem, bet arī mājokļiem. Ja nevēlaties apgrūtināt sevi ar neefektīvu grīdas tīrīšanas darbarīku izmantošanu, mopu serviss būs vislabākā izvēle. Berendsen mopu serviss piedāvā tādus darbarīkus, kas paildzina grīdu kalpošanas laiku un pasargā tās no ātras nodilšanas. Mops un tā noma atbrīvo Jūs no rūpēm par mopa tīrīšanu un uzturēšanu labā darba kārtībā, jo to veic Berendsen. Mopu serviss piedāvā iespēju iznomāto mopu nomainīt ik pēc nedēļas.

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM AIZSARGĀ GRĪDAS UN SAMAZINA IZMAKSAS

Tīrības nodrošināšanai gan darba vietā, gan mājās lieliski palīgi ir maināmie paklāji. Vieni no populārākajiem to veidiem ir gumijas paklājs grīdām. Berendsen iznomā dažādus paklājus, tādēļ Jūs varēsiet atrast savām mājām vai darba vietai atbilstošāko variantu. Maināmie gumijas paklāji grīdām nodrošina lielāku telpu tīrību visu gadu, aizsargā grīdas, kā arī ietaupa līdzekļus. Gumijas paklāji grīdām tiek piedāvāti gan iegādei, gan nomai.

DABĪGIE KOKVILNAS PAKLĀJI – LABVELĪGI GRĪDĀM!

Berendsen kokvilnas paklāji ir unikāli ar to, ka uztver netīrumus un aizkavē to iznēsāšanu pa visu telpu. Interesanti, ka kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat līdz septiņām reizēm vairāk mitruma un netīrumu, nekā tie sver. Kokvilnas paklāji ir piemēroti pie ieejas, kā arī citās vietās, kur sakrājas smiltis, dubļi un citi netīrumi. Berendsen nomā pieejami šādu izmēru kokvilnas paklāji: 85 x 150 cm, 115 x 200 cm, 85 x 240 cm un 150 x 240 cm.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TĪRĀM ROKĀM UN TELPĀM

Berendsen putu ziepju dozators ir praktisks, ērts un viegli lietojams. Putu ziepju dozators nodrošina, ka ar vienu spiedienu rokās iepil precīzi 0,4 mililitri putu ziepju, tādēļ tas palīdzēs taupīt jūsu birojā vai dzīvoklī gan ziepes, gan ūdeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *