Indukcijas plītis par īpaši pievilcīgām cenām!

indukcijas plitisBērnu pirmās dzīves gados īpaši lielu lomu ieņem miegs, tādēļ būtiskākais paveicamais darbs ir bērnu gultas iegāde. Tāpat nedrīkst aizmirst par vispārīgo iemaņu pilnveidošanu, sarūpējot mācīšanos spēlējoties jeb spēles bērniem.

LEGO ir viens no zināmākajiem mazuļu mācīšanās un izklaides veidiem, tādēļ brīdī, kad bērnu rati ir sagatavoti pastaigai, tas noteikti ir jāņem līdzi. Tikpat būtiska ir drošība, tādēļ zināmās gāzes plīts vietā jāsarūpē indukcijas plītis.

Ekonomiskas indukcijas plītis veicinās augstāku drošības standartu ievērošanu bērniem un pieaugušajiem

Lai pagatavotu gardu maltīti jebkurā virtuvē vajadzīgs elements ir izcila plīts virsma. Pavārmākslas jomā indukcijas plītis ir radījušas patīkamas pārmaiņas, jo tagad katram ir iespēja gan ātri, gan lēti uzburt neaizmirstamu maltīti. Indukcijas plītis ir rīks, kuru darbības pamatā ir svārstības elektromagnētiskajā laukā, kas pārvēršas siltumā. Indukcijas plītis ir izcila izvēle, ja vēlaties:

  • Ikreiz gatavot ergonomiski un ekonomiski;
  • Viegli un bez piepūles notīrīt virsmu pēc gatavošanas;
  • Papildināt virtuvi ar praktisku un estētisku elementu.

Pasūti jau šodien- http://www.1a.lv/sadzives_tehnika/liela_sadzives_tehnika/elektriskas_plitis!

Metāla bērnu gultas un ietilpīgi bērnu rati Jūsu bērnam sniegs jaunu komforta līmeni

Pareiza bērnu gultas izvēle raksturos to, cik komfortabli būs abiem – Jums un bērnam. Drošas bērnu gultas pamatā ir vidēji cieta guļamā zona un ietilpīga lāde, kur novietot visu bērna higiēnai vajadzīgo. Savukārt atpūtu pie dabas ērtākas padarīs ērti bērnu rati ar lielu somu un speciālu nodalījumu rotaļlietām. Jāņem vērā, ka neitrālas krāsas bērnu rati ir laba izvēle, ja ģimenē plānoti vairāk kā viens bērns. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāiegādājas tādi, kas kalpos ilgi.

Spēles bērniem – puzles, elektriskie vilcieni, LEGO un citas rotaļlietas – veicinās radošumu

Izglītības psihologi uzsver, ka LEGO un citas spēles bērniem attīsta domāšanas prasmes. Pieņēmums ir patiess, jo LEGO un citas spēles bērniem ir loģisks un attīstošs veids, kā veicināt pamatprasmes un praktiskās iemaņas tehniskajās jomās. LEGO noderēs gan atpūtai, gan apmācībai. LEGO – izcils veids, kā attīstīt radošās spējas. Tas notiks vēl veiksmīgāk, ja sarūpēsiet LEGO konstruktorus ar papildus iespējām, piemēram, riepām un durvīm. Spēles bērniem, piemēram, LEGO, neaprobežojas tikai ar izklaidi, jo tām ir arī attīstošā funkcija.

Dodiet savai ģimenei tikai labāko! Mājokli modernu padarīs ērtas indukcijas plītis, bet bērnus priecīgus darīs spēles bērniem, bērnu gultas, LEGO un kvalitatīvi bērnu rati! Apmeklējiet 1a.lv mājaslapu www.1a.lv un izvēlieties jau tagad! <h2>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *