Kas īsti būs jāzina vēl pirms apmeklē masāžas?

Masāžas ir lielisks veids gan kā atpūsties, gan uzlabot veselību. Taču pirms piesaki masāžas, ko Jums piedāvā kāds fizioterapeits vai SPA viesnīca, izlasi šos padomus!

Kādam nolūkam nepieciešama?

Pirmkārt, jaizvērtē, kāda tipa masāža būs atbilstoša Jūsu vēlmēm – vai nepieciešams profesionāls fizioterapeits, kas veiks veselības masāžu, vai iespējams masāžas apmeklējumam būtu jāatstāj vienkārši relaksējošs iespaids. Gadījumā, ja vajadzīga vienīgi interesanta izklaide, Jums būs noderīga atzīta SPA viesnīca. Toties cilvēkiem, kuriem jārisina pašsajūtas grūtības, ir ieteicamas ārsnieciskās masāžas, kuras parasti nodrošina dažādi veselības centri.

Pie datora sagurušiem muskuļiem

Muguras masāža ir ieteicama katram, kam darba diena tiek pavadīta pie datora ekrāna. SPA viesnīca būs jauka vieta, kur ar masāžas starpniecību atjaunot spēkus pēc spraigas nedēļas. Turklāt masāžas varēs saņemt arī vienlaikus ar otro pusīti, tādā veidā muguras masāžas komplektā ar pārējiem relaksācijas pakalpojumiem, ko nodrošinās SPA viesnīca, var būt labs un sirsnīgs notikums. Turklāt masāžas daudzviet var veikt ar karstajiem akmeņiem vai šokolādi.

Arī veseļošanās nolūkam

Taču ne visiem cilvēkiem parasta muguras masāža ir pietiekama. Cilvēkiem, kuri strādā pie datora ekrāna, bieži vien vajadzīga ārstnieciskā masāža. Šīs masāžas piedāvā fizioterapeits, kas palīdz padarīt labāku kopīgo ķermeņa stāvoklī. Fizioterapeits iesākumā apzinās klienta šī brīža veselības stāvokli un arī sūdzības. Vien pēc rūpīgas izpētes fizioterapeits izvēlēsies Jums koknrētas masāžas, kuras būs atbilstošas konkrētajam stāvoklim.

Būs lietderīgi pastāvīgi apmeklējumi

Nereti fizioterapeits izrakstīs vismaz vienu atveseļošanās kursu, ņermot vērā, ka viena masāža vidrīzāk nepalīdzēs. Tad varbūt muguras masāža būs jāapvieno ar ārstniecisko vingrošanu, kurā fizoterapeits nodemonstrēs vingrojumus, kas labi papildinās masāžu sniegto iespaidu.
Tam, lai veselība un pašsajūta pamanāmi uzlabotos, atrodiet sev piemērotas masāžas un ejiet uz tām regulāri!