KVALITATĪVA LOGU MAZGĀŠANA TAVAI MĀJAI VAI UZŅĒMUMAM -IESKATIES LUCIDA.LV

Lai dzīve daudzdzīvokļu namā būtu droša un problēmas pēc iespējas ātrāk tiktu novērstas, apsaimniekošana jāuztic nama apsaimniekotājam. Atbildīgs apsaimniekotājs ņems vērā visu iedzīvotāju viedokļus un prasības, kā arī efektīvi un savlaicīgi risinās radušās problēmas.

Jāpiemin, ka nama apsaimniekošana ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, jo jāņem vērā ikviena iedzīvotāja prasības un vajadzības. Tieši tāpēc nereti namu apsaimniekošana jāuztic profesionāļiem, kas ar šiem pienākumiem tiks galā maksimāli efektīvi.

Ja arī tev aktuāls jautājums ir namu apsaimniekošana, ielūkojies Lucida piedāvājumos!

Lucida piedāvātā apsaimniekošana apvieno tādus pakalpojumus kā apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošana, kā arī citas lietas pēc nepieciešamības. Jāpiebilst, ka Lucida komandā ir pieredzes bagāti darbinieki ar augstu atbildības sajūtu.

Uzņēmums Lucida būs noderīgs arī tad, ja vajadzīgi santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi un pat remontu veikšana.

Savukārt, ja nepieciešama biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvājumā arī tā. Te jāpiemin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkārši paveicams uzdevums. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida darbiniekiem, varēsi būt drošs, ka tīri būs pat tie logi, kuriem visgrūtāk ir piekļūt. Būtiski arī, ka logu mazgāšanā tiks izmantoti piemēroti mazgāšanas līdzekļi un piemērots aprīkojums – tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Jāpiebilst, ka, domājot par klientu vajadzībām un ērtībām Lucida nodrošina arī dažādus speciālos darbus. Piemēram, ziemā ļoti daudziem aktuāla kļūst jumtu tīrīšana. Tāpat Lucida piedāvā arī pārvākšanāsun deratizācijas pakalpojumus. Ņemot vērā, ka mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana nereti prasa lielas pūles, arī šāda veida darbus vari uzticēt pieredzējušiem speciālistiem. Kopā ar Lucida kā mīksto mēbeļu, tā arī paklāju tīrīšana vairs nebūs problēma, jo servisa darbinieki zina efektīvākās metodes un līdzekļus  traipu tīrīšanai.

Vairāk uzzini šeit- http://lucida.lv/pakalpojumi/paklaju-tirisana/

Gādājot par klientiem, Lucida piedāvā iegādāties arī darba apģērbus. Ja tev darba apģērbs ir obligāta prasība, ieskaties Lucida piedāvājumā un izvēlies sev kvalitatīvu un komfortablu apģērbu . Piedāvājumā vairāku veidu darba apģērbi – sākot ar biksēm un jakām, beidzot ar kombinezoniem.

Namu apsaimniekošanas darbi, logu mazgāšana un citi telpu uzkopšanas darbi, kā arī dažādi citi darbi sakoptai un drošai videi – Lucida.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *