MIKROŠĶIEDRAS MOPS JŪSU MĀJAS VAI BIROJA GRĪDAS NEVAINOJAMAI UZKOPŠANAI

Berendsen padara vieglāku savu klientu ikdienu, rūpējoties par tiem būtiskām lietām. Uzņēmums piedāvā daudzus produktus, no kuriem pazīstamākie ir kokvilnas paklāji, gumijas paklāji grīdām, arī putu ziepju dozators. Savukārt mopu serviss Jums palīdzēs rūpēties par tīru darba vidi. Ja vēlaties kvalitatīvu grīdas sauso uzkopšanu, Jums palīdzēs Berendsen mops un tā noma.

Mops un tā noma ļauj ērtā veidā rūpēties par grīdas uzkopšanu uzņēmumā, netērējot līdzekļus grīdas uzkopšanas darbarīku iegādei. Berendsen mopu serviss ir piemērots un izdevīgs, lai uzkoptu lielveikalus, skolas, sporta zāles, restorānus un citas lielas platības telpas. Mops un tā noma ir pieņemams risinājums ne vien uzņēmumiem, bet arī mājokļiem. Ja nevēlaties sarežģījumus ar neefektīviem grīdas tīrīšanas darbarīkiem, mopu serviss ir droša izvēle. Berendsen mopu serviss piegādā tādus darbarīkus, kas pasargās grīdas no nodiluma un paildzina to kalpošanas laiku. Mops un tā noma atbrīvo Jūs no rūpēm par mopa uzturēšanu labā darba kārtībā un tā tīrīšanu, jo par to rūpējas Berendsen. Mopu serviss piedāvā iespēju iznomāto darbarīku nomainīt ik pēc nedēļas.

Pieejams arī lupatiņu serviss- http://www.berendsen.lv/mikroskiedras-lupatinu-serviss

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM AIZSARGĀ GRĪDAS UN EKONOMĒ LĪDZEKĻUS

Tīrības nodrošināšanai gan mājās, gan darbā ļoti labi palīgi ir maināmie paklāji. Vieni no iecienītākajiem ir gumijas paklāji grīdām. Berendsen iznomā dažādus gumijas paklājus, tādēļ Jūs varēsiet piemeklēt savai darba vietai vai mājām labāko risinājumu. Maināmie gumijas paklāji grīdām aizsargā grīdas, nodrošina lielāku telpu tīrību visu gadu, kā arī samazina izmaksas. Gumijas paklāji grīdām tiek piedāvāti gan iegādei, gan nomai.

KOKVILNAS PAKLĀJI – LIELISKI CĪNĪTĀJI AR MITRUMU!

Kokvilnas paklāji ļoti labi uzsūc mitrumu un savāc netīrumus, tāpēc tie īpaši labi der pie ieejas durvīm, kā arī citur, kur jāsavāc smiltis, dubļi un citi netīrumi. Kokvilnas paklāji iepriekš apstrādāti ar speciālu šķīdumu, tāpēc tie daudz labāk uzsūc kūstošu sniegu, dubļus un ūdeni. Kokvilnas paklāji nodrošinās tīrību un pasargās grīdas, kā arī palīdzēs ietaupīt samazināt izmaksas. Kokvilnas paklāji ir ērti lietojami, efektīvi un izdevīgi.

PUTU ZIEPJU DOZATORS TAUPA GAN ZIEPES, GAN ŪDENI

Berendsen putu ziepju dozators ir ērts, praktisks un viegli lietojams. Putu ziepju dozators nodrošina, ka pēc viena spiediena rokās iepil precīzi 0,4 mililitri ziepju, tādēļ tas palīdzēs taupīt jūsu darba vietā vai mājoklī gan ūdeni, gan ziepes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *