Naudas aizdevums dažādiem brīžiem- ViaSMS.lv

pirmais kredīts bez maksasDzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neparedzēti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tāpēc radīts mūsdienīgs risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var vien dažu minūšu laikā.

Šobrīd darbojas dažādi aizdevēji, kuru piedāvājumā vienkārši piesakāmi aizdevumi. Tieši tāpēc svarīgi apskatīt dažādus variantus, lai atrastu, kuri aizdevumi ir visatbilstošākie. Viena no iespējām, ja gribi aizņemties izdevīgi un droši, ir ViaSMS. Tas ir kredītdevējs, kura piedāvājumā naudas aizdevums dažādām nepieciešamībām.

Īpaši izdevīgi aizņemšanās nosacījumi gaida tos, kas pie konkrētā aizdevēja vēlas aizņemties pirmo reizi – pirmais kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tas nozīmē, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme. Atdod tikai tik, cik aizņēmies. Kredīts bez maksas – izdevīgs risinājums īslaicīgu naudas grūtību gadījumā.

IZDEVĪGI AIZŅEMŠANĀS NOSACĪJUMI JAUNAJIEM KLIENTIEM – KREDĪTS BEZ MAKSAS

Ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, piemērots risinājums ir ViaSMS naudas aizdevums līdz algai. Aizņemoties pirmo reizi, Tev ir iespēja saņemt līdz EUR 350. Otro reizi – līdz EUR 500, bet turpmāk – līdz EUR 700. Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām, taču, ja norādītajā  termiņā nevarēsi atmaksāt aizņēmumu, to varēsi pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām.

Savukārt vērienīgāku ieceru īstenošanai labs risinājums būs naudas aizdevums līdz pat EUR 1500. Lai aizņemšanās process būtu ērtāks, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apmēru, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, Tu varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Neatkarīgi no tā, kāda apjoma naudas aizdevums nepieciešams, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir vajadzīgs!

NAUDA KONTĀ 15 MINŪTĒS

ViaSMS aizdevumi noformējami internetā, jebkurā ērtā laikā. Jāņem vērā tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums izsniegts aizdevēja darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās no 9.00 līdz plkst. 22.00. Šī aizdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, svarīgs ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

ViaSMS aizdevumi var tikt noformēti, kad vien tas nepieciešams, taču jāņem vērā, ka jauns naudas aizdevums tiek izsniegts tikai tad, ja atmaksāts iepriekšējais. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, tiks pārskaitīta aptuveni 15 minūšu laikā. Tas, cik ātri aizdevumi tiek ieskaitīti  kontā, ir atkarīgs no bankas , kurā atvērts konts.

Lai arī aizdevumi ir ērta aizņemšanās iespēja, esi atbildīgs un aizņemies pārdomāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *