Naudas kredīti – aizņemies ātri un salīdzinoši vienkārši

Regulāri sastopamies ar visdažādākajām situācijām, kas nereti prasa arī papildu finanses. Ja naudas tādam nolūkam nav, noderīgs var būt naudas aizdevums, ko šobrīd diezgan ērti iespējams noformēt pie kāda no nebanku aizdevējiem. Dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un bankas konts mūsdienās ir praktiski katram, tādēļ naudas aizdevums ir tik plaši novērtēts.

Laikā, kurā dzīvojam šobrīd, svarīgs ir ātrums un ērtības, tāpēc veidiem, kā risinām dažādas situācijas jābūt tādiem pašiem. Tādēļ radīti naudas kredīti, kas dod iespēju aizņemties naudu dažās minūtēs , neizejot no mājām. Svarīgi, ka naudas aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Lai to saņemtu, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā esošajām bankām – tātad jāveic dažas darbības datorā un, ja lēmums būs pozitīvs , naudas aizdevums tiks ieskaitīts norādītajā bankas kontā.

Kredīts bez maksas – iespēja ietaupīt

Īstermiņa kredīts bez ķīlas pieejams līdz dažiem simtiem eiro. Jārēķinās, ka šāds aizdevums parasti jāatdod 30 dienu laikā. Vērtējot, kurš kredīts bez ķīlas Tavai situācijai ir atbilstošākais, uzmanību pievērs arī tādiem kritērijiem kā procentu likme un aizdevuma izsniegšanas laiks. Bieži vien tiek izsniegts kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas paredz, ka pēc termiņa beigām jāatdod tikai aizdevuma pamatsumma – tikai tik, cik paņēmi. Jāņem vērā, ka tas attiecināms tikai uz tiem, kuri pie konkrētā aizdevēja aizdevumu noformē pirmo reizi.

Lai arī kredīts bez maksas var būt vilinoša izdevība, jāielāgo, ka tas bez papildu izdevumiem pieejams vien tad, ja tiek atmaksāts līgumā noteiktajā laikā. Nereti kredītdevēji piedāvā arī izdevību pagarināt atmaksas termiņu, taču jāņem vērā, ka tas pieejams par maksu.

Ko paturēt prātā pirms pieteikšanās patēriņa kredītam?

Ilgtermiņa naudas aizdevums var noderēt tad, ja plāno aizņemties naudu uz vairākiem mēnešiem vai gadiem. Atkarībā no kredītdevēja, iespējams aizņemties naudu pat vairāku tūkstošu apmērā, tāpēc šāds kredīts var kļūt par risinājumu vērienīgāku plānu realizēšanā.

Domājot par patērētāju ērtībām, daudzu kredītkompāniju sortimentā arī SMS kredīti. Būtībā SMS kredīti ir tāds pats kredīts bez ķīlas, taču tos var pieteikt ar mobilā tālruņa palīdzību – nosūtot vienu SMS. Šī iemesla dēļ SMS kredīti var palīdzēt tad, ja nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, bet naudu aizņemties nepieciešams pēc iespējas ātrāk.

Atbildīgas kredīta noformēšanas nosacījumi

Aizņemties naudu vari, ja –
> Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
> Tev ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu;
> Tava kredītvēsture ir pozitīva;
> Tu atbilsti aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Jārēķinās, ka parasti naudas kredīti saņemami no 20 vai 21 gada vecuma.

Mūsdienās naudas kredīti un SMS kredīti sniedz dažādas iespējas. Taču, vienalga, kāda apmēra kredīts nepieciešams, aizņemties naudu svarīgi pārdomāti. Pirms tam iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem un novērtē savu maksātspēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *