Nepieciešamas teltis pasākumam ? -akurats.com/lv/teltis/

www.akurats.comTelts pasākumam – kur to nomāt?

Kad plāno rīkot pasākumu ārpus telpām, Tev jārēķinās ar mūsu laika apstākļiem — nokrišņi un vējš, kā arī aukstums spēj pamatīgi izbojāt amosfēru. No šādiem ”pārsteigumiem” gan vienkārši izvairīties, ja pirms tam sagatavota atbilstoša telts.
Kvalitatīva telts spēj pasargāt no nokrišņiem un vēja. Turklāt piedāvājums ir diezgan daudzveidīgs – neatkarīgi no tā, kāda veida un izmēra telts arī vajadzīga, to noteikti būs iespējams atrast.
Turklāt, ja telts vajadzīga vien uz konkrēto pasākumu, tad izdevīgāks risinājums, iespējams, būs telts noma. Tā ir iespēja saņemt tādu risinājumu, kāds nepieciešams, turklāt telts ērti piemērojama konkrētajai vajadzībai, piemēram, pievienojot papildu elementus (grīdas u.c.) – http://akurats.com/lv/teltis/
Ja vajadzīga telts un izlemts, ka vēlies to nomāt, vispirms jāieskatās piedāvājumā un jāsaprot, kurš nomas piedāvājums ir piemērots. Svarīgi, lai serviss būtu pieredzējis un spētu sniegt konsultācijas par iespējamiem risinājumiem. Tāpat jāņem vērā, ka pasūtījums jāveic laikus – tad ir lielāka iespējamība, ka saņemsi tieši to, kas nepieciešams. Un, protams, uzmanību vērts pievērst arī citiem piedāvājumiem – laba servisa piedāvājumā ne tikai telts, bet arī dažādi citi risinājumi, piemēram, apgaismes ķermeņi, mēbeles u.c. aprīkojums. Noteikti ir vērts arī pārliecināties, ka nomas servisa pakalpojumā ietverta arī izvēlētā aprīkojuma piegāde, montāža, demontāža.

Stāvgaldu noma saviesīgam pasākumam

Kas ir stāvgaldu noma, un kādos pasākumos šim galdu variantam dodama priekšroka? Šis galdu veids nav paredzēts, lai pie tiem sēdētu, bet gan — lai kaut ko uzliktu, galvenokārt uzkodas, kā arī dzērienus. Stāvgaldu noma piedāvā galdus pelēkā metālā krāsā. To virsma ir apaļa, ar 85 cm diametru, tādēļ tie neaizņem pārāk daudz vietas, taču tajā pašā laikā virsmas izmērs ļauj uz tiem uzlikt pietiekoši plašu klāstu ar uzkodām un pudelēm.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties nomas servisu?

Kā jau minēts, vislabāk izvēlēties tādu servisu, kas var nodrošināt bagātīgu piedāvājumu klāstu, piemēram, paklājus, ieklājamās grīdas, garderobes u.c. Tādā veidā visu vajadzīgo lieliskai ballītei vari iznomāt vienkopus.
Neatkarīgi no tā – vajadzīga telts vai kāds cits aprīkojums, izvēlies uzticamu nomas
servisu un parūpējies, lai pasākums izdotos!