PASĀKUMOS ARVIEN POPULĀRĀKI PALIEK APAĻIE GALDI

rampa-koka-gridaiApaļie galdi minama kā kvalitatīva alternatīva parastajiem galdiem — to dizains pasākuma vietu ļauj iekārtot dažādos variantos. Savukārt, lai apaļie galdi būtu parocīgāki, to kājas ir pielāgojamas.

Pie katra no apaļajiem galdiem iespējams apsēsties līdz četrām personām. Šo galdu tonis ir pelēks, tāpēc tie iederas praktiski jebkura pasākuma interjerā. Gribi izmantot apaļos galdus savā pasākumā? Sazinies ar uzņēmumu «Akurāts»- http://akurats.lv/2013/04/apalie-galdi/!

BANKETU KRĒSLI — ATBILSTOŠĀKIE SAVIESĪGIEM SARĪKOJUMIEM

Banketu krēsli sniedz dažādus plusus: uz tiem ir patīkami sēdēt, un to dizains iekļausies katros svētkos. Lai gan krēsli ir biezi polsterēti un ar izturīgu uzbūvi, banketu krēsli ir ērti pārvietojami un, kad vajadzīgs, novietojami viens uz otra. Tāpēc šo krēslu variants noderēs arī, piemēram, deju vakaros, kad sarīkojuma gaitā zālē nepieciešams atbrīvot vietu. Krēslu uzstādīšanu un novākšanu, kā arī atvešanu un aizvešanu nodrošinās «Akurāts» pārstāvji.

DAUDZFUNKCIONĀLA UN ESTĒTISKA BĀRA LETE

Bāra lete ļoti labi iederas sarīkojumos ar dzērienu pasniegšanu. Tās virsma ir 40 centimetrus plata, tāpēc nebūs problēmu novietot arī dažādus traukus. Uz letes priekšas vajadzības gadījumā iespējams novietot baneri un reklāmu, savukārt aizmugurē ierīkota ērti izmantojama virsma darbam un inventāram paredzēts plaukts. Bāra lete ir neliela daļa no pasākuma, tādēļ kopā ar leti «Akurāts» piedāvā īrēt krēslus un citas mēbeles, ļaujot radīt monotonu pasākuma estētisko noskaņu.

VIENKĀRŠI UZSTĀDĀMI, KĀ ARĪ STILĪGI — TĀDI IR BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā jau pavēsta to nosaukums, ir piemēroti bāriem. Iedomājies ainu — Tu rīko sarīkojumu, taču norises vietā trūkst krēslu. Krēslu nomāšana ir viens no labākajiem veidiem, kā atrisināt šādu problēmu. «Akurāts» bāra krēsli izskatās mūsdienīgi un ir komfortabli, turklāt, pateicoties to vienkāršajai salikšanai norises vietu iespējams ērti atbrīvot. Krēslu noma ļauj ietaupīt, jo krēslus nebūs vajadzīgs pirkt, kā arī par to uzstādīšanu un piegādi nevajadzēs lauzīt galvu, jo visas nepieciešamās darbības paveiks «Akurāts» darbinieki.

JAUNUMS — PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS

«Akurāts» piedāvājumā atrodams tāds priekšmets kā piepūšamais dīvāns, turklāt vairākās variācijās. Īrē pieejams vienam, diviem vai trim cilvēkiem paredzēts piepūšamais dīvāns vairākās krāsās: baltā, pelēkā un koši oranžā. Šo dīvānu dizains ir ļoti mūsdienīgs, savukārt pie dīvāniem pieskaņojami arī nelieli galdiņi baltā vai oranžā krāsā. Uz tiem iespējams novietot uzkodu šķīvjus un dzērienus. Šie dīvāni ir ļoti veiksmīga novitāte un alternatīva ierastajiem dīvānu modeļiem, jo to kopšana un pārvietošana ir ērtāka.

Kā redzams, «Akurāts» iznomā ne tikai teltis un to piederumus; iznomāti tiek apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Ja gribi, lai Tavā pasākumā viss būtu augstā kvalitātē, ienāc www.akurats.lv, lai vienotos par nepieciešamo priekšmetu nomu jau tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *