Sveikt gaviļnieku vairs nav laikietilpīgi kopā ar Davanuserviss.lv

escape roomIzlaidumi, autovadītāja apliecības iegūšana, iestāšanās jaunā darbavietā vai vienkārši vārda diena. Īsāk sakot, tik daudz dienu, kad padarīt kādu no draugiem vai ģimenes locekļiem vēl laimīgāku ar kādu brīnišķīgu apsveikumu. Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti 3 diezgan dažādi eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Lasiet tālāk un iespējams drīz arī Jūsu draugu ķermeni rotās skaists tetovējums!

MODERNA IZKLAIDE VIENOTAI GRUPAI

                Jūs ziniet cilvēkus, kam patīk spēles, kur “jākustina smadzenes”? Uzdāviniet viņiem ielāgumu uz Escape Room!! Escape Room ir īpaša telpa, kas sevī slēpj noslēpumus, kas jāatklāj, lai konkrētā laika posmā no tās izkļūtu. Visas Escape Room slepenās istabas ir īpaši izstrādātas, lai Jūs maksimāli iejustos citā realitātē, piemēram, nelegālā kazino, pamestā dzīvoklī, senā kapteiņa kajītē vai pat labierīcību telpā, kādu redzējāt filmā “Zāģis”.

TINTE + TETOVĒŠANAS LIETPRATĒJA “PIRKSTS” = ROTĀJUMS UZ ĶERMEŅA

                Iespējams, Jūs kādreiz ir ieinteresējuši zīmējumi uz ādas vīriem, kas brauc ar Harley-Davidson? Kā to panākt? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums. Jēdzieni “tetovēšana” un “tetovējums” lielai daļai cilvēku mēdz asociēt ar zīmējumiem, kuri rotā cilvēkus,  kuri pabijuši cietumā – kopumā ar kaut ko ne īpaši kvalitatīvu. Un tomēr tetovēšana ir sasniegusi augstu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru radīts tetovējums izskatīsies gluži kā attēls gleznā. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, smalkai adatai ievadot tinti ādas porās. Iespējams, tetovēšana var būt liels izaicinājums vien adatas dēļ. Salīdzinājumam var minēt kādreiz tik ļoti populārās “košļenes”, kur katrā iepakojumā bija mākslīgais tetovējums. Tad tetovējums tikai bija jāsamitrina un gatavs! Diemžēl īsta tetovēšana nav tik vienkārša. Un tomēr cilvēki bieži atzīst, ka tetovēšana kā process var pat aizraut. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums ir izdevies skaists un priecē Jūsu acis katru dienu? Ja arī Jums jau ir savs tetovējums, tad Jūs, visticamāk, piekritīsiet iepriekš rakstītajam, un tagad zināsiet, ka Jums ir lieliska iespēja parādīt arī gaviļniekam, ko nozīmē īsta tetovēšana uz savas ādas.

DARBIŅI KREATĪVĀ VIDĒ

                Tetovēšana nav tas, ko meklējat? Izvēles iespējas ir iespaidīgas. Viena no tām – dekupāžas kursi. Kas ir dekupāžas kursi? Tās ir praktiskas mācības, kuru laikā profesionāla māksliniece izglītos interesentus, kā izmantot krāsas un vairākus materiālus, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, piemēram traukus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi tiek organizēti Rīgā un parasti notiek 3 stundas.

IK DIENU ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI UN JAUTRAS IDEJAS!

                Dāvanu kartes ir uzņēmuma DāvanuServiss.lv specialitāte. Gan tetovējums, gan Escape Room pārbaudījumi, gan dekupāžas kursi ir ērti nosūtāmas dāvanas Jūsu tuvajiem gaviļniekiem! Dodieties uz www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā tūkstots dāvanu idejām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *