VAJADZĪGA TELTS VAI NOJUME? LIELISKĀKOS RISINĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

teltis pasākumiem akuratsPavasara un vasaras sezona ir piemērotākais laiks dažādu pasākumu organizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs piemērots aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv piedāvātos nomas pakalpojumus.

Piemēram, ja vajadzīga telts vai nojume, Akurats.lv būs veiksmīgākā izvēle – piedāvājumā daudzveidīgas teltis pasākumiem, tādā veidā katrs varēs atrast vislabāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts vajadzīga tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv piedāvātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru atzinīgi novērtē daudzi tirdziņu, festivālu un citu pasākumu organizatori un dalībnieki.

Aplūko piedāvājumu šeit- http://akurats.lv/teltis/

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, Akurats.lv nodrošinās arī tos. Krēslu noma piedāvā gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Ja nepieciešami arī galdi, piedāvājumā gan stāvgaldi, pie kuriem ērti varēs sasēsties četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie tiek piedāvāti divos izmēros.

Krēslu un galdu noma ļaus organizēt dažādus pasākumus, nodrošinot piemērotu inventāru tieši tad, kad tas nepieciešams. Būtiski, ka Akurats.lv krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne vien laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti iznāks lētāk.

Bet varbūt tu vēlies uzrīkot atmiņā paliekošu ballīti saviem draugiem? Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo iespēju, lai sarīkotu lielisku pasākumu saviem draugiem!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi , jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri nepieciešamības gadījumā sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties piemērotāko inventāru pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai svētki izdotos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *