VALODA IR JŪSU PERSONĪGAIS CEĻŠ UZ PLAŠO PASAULI

Ja vajadzētu nosaukt pieprasītākos kursu veidus, tad viens no tiem noteikti būtu valodu kursi. Tam ir pamatojums, jo mūsdienās pasaule kļūst aizvien “mazāka” un cilvēku sakari ciešāki. Spēja sazināties svešvalodā ir augstu novērtēta gan darba tirgū, gan skolās. Valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” piedāvā plašu valodu pakalpojumu klāstu, lai Jums būtu viss vajadzīgais gan tad, kad apņemsieties iemācīties kādu svešvalodu, gan tad, kad vajadzēs tikt galā ar nepazīstamu valodu. Iepazīstieties ar pieprasītākajiem valodu pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS – UZTICAMS UN PIEREDZĒJIS
Informācijas tehnoloģijas, autobūve, zinātne, nekustamie īpašumi, lauksaimniecība, reklāmu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot visdažādākos tekstus, jo pazīst šīs nozares. Kā tas iespējams? “Skrivanek Baltic” speciālisti ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādu veidu rakstiskos un mutiskos tulkojumus, tai skaitā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa telefonu, filmu dublēšanu. Lai saviem klientiem garantētu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs katru tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā attīstītai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI – VIENI NO PIEPRASĪTĀKAJIEM
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir valoda, kurā runā trešā daļa pasaules iedzīvotāju? Nav pārsteigums, ka cilvēki dažādos vecumos izvirzījuši sev par mērķi to apgūt augstvērtīgā līmenī pie kompetentiem pedagogiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi paredzēti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai mācības būtu pieejamas ikvienam, angļu valodas kursi notiek grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārvalstīs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu no skolas brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.
NOMETNES BĒRNIEM, KAS IR NE VIEN JAUTRAS, BET ARĪ NODERĪGAS
Veids, kā svešvalodas ļauj apgūt nometnes bērniem, atšķiras no skolā pierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai interešu grupai, piemēram, nometnes bērniem anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” gādā, lai nometnes bērniem ietvaros būtu iespēja sarunāties ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns vēlas apgūt. Tas palīdz labāk saklausīt, pareizāk izrunāt vārdus un teikumus un atbrīvoties no sasaistītības. Vietnē www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas nometnes bērniem ieplānotas tuvāko mēnešu laikā!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI TEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno savlaicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” vajadzības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic interneta vidē, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Apmeklējiet www.skrivanek.lv – tas ir Jūsu gids aizraujošajā svešvalodu pasaulē!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *