VALODU APMĀCĪBA IESĀCĒJIEM UN AR PIEREDZI

angļu valodas kursiSvešvalodu prasmes ir viena no nozīmīgākajām daļām jebkura profesionālajā dzīvē. Valodu zināšanas dod prasmi lasīt literatūru oriģinālvalodā, klausīties mūziku vai izprast tās vēstījumu un sarunāties ar draugu no ārzemēm.

Mācību centrs New Horizons ir pieredzējis partneris dažādu apmācību programmu realizēšanā, piemēram, kursi angļu valodā un angļu valoda bērniem. Valodu kursi ir teicama papildus iespēja mājmācībai, jo mazā kursantu grupā tiek veicināti visi valodas aspketi: lasīšana, rakstīšana, runāšana un klausīšanās. Angļu valodas kursi strādājošajiem ir risinājums ikvienam veicināt izpratni par valodu, kurā runā vairums pasaules iedzīvotāju. Angļu valoda bērniem un jauniešiem paplašina komunikācijas iespējas jau agrā bērnībā. New Horizons ir mācību centrs, kur var izzināt citu valodu pamatus vai veicināt jau esošās zināmo.

Ir pieņemts, ka jaunas valodas dažkārt ir grūti apgūt, ja tiek īstenots neizportams apmācību process. Jāuzsver, ka valodas var viegli apgūt New Horizons, kas ir pieredzes bagāts mācību centrs un piedāvā iespējas palielināt valodu kompetences, apgūstot šādus nodarbību ciklus:

  • Angļu valoda bērniem un jauniešiem, sākot ar četru gadu vecuma;
  • Valodu kursi (krievu, spāņu franču, vācu u.c.);
  • Angļu valodas kursi pieaugušajiem un senioriem.

Tāpat jāatzīmē, ka mācību centrs New Horizons īsteno svešvalodas mācīšanu un mācīšanos ar dažādu priekšzināšanu līmeni:

  • Bez priekšzināšanām noderīgs kurss būs angļu valoda bērniem un jauniešiem;
  • Ar nenozīmīgām priekšzināšanām noderēs valodu kursi gan jauniešiem un pieaugušajiem, gan senioriem;
  • Angļu valodas kursi ir noderīgi ikvienam jebkurā vecumā.

UZ REZULTĀTU ORIENTĒTS MĀCĪŠANAS UN MĀCĪŠANĀS DARBS VEICINA ZINĀŠANU APGUVI

Izvēloties paaugstināt zināšanas un prasmes valodu jomā, valodu kursi ir labākais veids, kā to sasniegt mērķi. Pieredzējis mācību centrs palīdzēs sasniegt rezultātus ātrāk, kā arī efektīvāk.  Vairums mācību centru nodrošina šādas programmas:

  • Valodu kursi iesācējiem un pieredzējušiem svešvalodas lietotājiem;
  • Angļu valodas kursi ikvienam – jauniešiem, studentiem vai senioriem;
  • Angļu valoda bērniem, sākot ar 4 gadu vecumu.

Kad ir saprasts, ko vēlaties apgūt, ir labākais mācību centrs. Tam noteikti jābūt ērti sasniedzamam, pretimnākošam un ar lieliskiem pedagogiem. New Horizons ir profesionāls apmācības procesa organizētājs, kas kopš 2007.gada realizē kvalitatīvu svešvalodu apmācību. Jāuzsver, ka visām īstenotajām apmācības programmām ir kvalitātes zīme – bijušo un esošo atsauksmes. New Horizons valodu kursi, angļu valodas kursi vai angļu valoda bērniem palīdzēs nostiprināt zināšanas un prasmes, sākot ar pirmo nodarbību!

Paaugstiniet savu konkurētspēju darba tirgū, sākot ar rītdienu! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties atbilstošāko apmācību programmu Jūsu vēlmēm!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties izaugsmi jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *