VĒLIES KANVU AR ATTĒLU NO SAVA FOTOALBUMA? IZVEIDO TO CANVASWAY.COM

foto kanvasKanva – tas ir moderns mākslas darbs, kurā fotogrāfija pārtop skaistā gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažādos interjeros – vai tas būtu mājoklis, birojs vai kafejnīca. Būtiski, ka fotogrāfijas uz auduma tiek uzdrukātas ar īpašām krāsām, kas arī garantē labu kanvas kvalitāti.

Ja esi iecerējis savu interjeru izdaiļot ar gaumīgu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu , vērts ieskatīties canvasway.com !
Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne tikai jau gatavas kanvas, bet arī iespēja tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.

Canvasway.com kanvu izveidē izmanto tikai augstākās kvalitātes krāsas un materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu kvalitāti. Jāpiebilst arī, ka, iegādājoties kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāuztraucas – to nodrošinās kompānija.

Ikvienu, kurš plāno iegādāties kanvu, noteikti interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādiem faktoriem kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiemin, ka tiek nodrošinātas arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo kanvas iegādi padarīs vēl tīkamāku.

Kanvas glezna neapšaubāmi būs lieliska dāvana. Canvasway.com pastāv iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu.

Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas nodrošina to, ka tā būs piesātināta arī ilgus gadus pēc tās radīšanas.
Jāpiemin arī, ka kanva pēc apdrukāšanas tiek apstrādāta ar speciālu aizsarglaku, kas pasargā no putekļiem un UV starojuma. Tādā veidā kanva ir viegli kopjama un ilgāk saglabā teicamu kvalitāti.

Foto kanvas tiek izgatavotas aptuveni 1 līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 – 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam , kanva var kļūt par teicamu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.

Inovatīvi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra un ērta piegāde – lieliskas kanvas iegādājies canvasway.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *